Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/ahf.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Preferencyjna pożyczka na Boże Narodzenie lub Wielkanoc 2017

Skąd wziąć pieniądze na święta?

kredyt świątecznyWielkimi krokami zbliżają się święta, które niosą ze sobą nie tylko cudowny nastrój, ale i mnóstwo wydatków, które związane są z przygotowaniem odświętnych potraw, z przepięknym wystrojem domu, zakupem nowych ubrań, ugoszczeniem bliskich czy z koniecznością kupna prezentów.

Co zrobić, gdy w portfelu brakuje pieniędzy, a na koncie panuje pustka?

Niektórzy powiedzą, że trzeba zacisnąć pasa i w tym roku skromniej świętować niż zwykle, ale większość osób jest zdania, że huczne święta należą do tradycji, z której nie można się wyłamywać. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem wydaje się kredyt świąteczny

Oczywiście, na rynku istnieje wiele banków, a także palcówek pozabankowych, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Przede wszystkim, powinniśmy dokładnie przeanalizować oferty różnych oddziałów lub skorzystać z usług doradcy kredytowego, który wykona to zadanie za nas, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu, który trzeba byłoby poświecić na spotkania z pracownikami banków. Poza tym, istnieje także możliwość wzięcia kredytu internetowego, który nie wymaga wielu formalności, oprócz tego nasz wniosek kredytowy jest rozpatrywany bardzo szybko, a gdy jesteśmy zaufanymi klientami banku, pieniądze na koncie możemy mieć nawet w ciągu 15 minut. Z pewnością, zanim bank udzieli nam kredytu musi zbadać naszą zdolność kredytową w oparciu o dane dotyczące naszej historii kredytowej, które zgromadzone są w BIK (nie dotyczy to stałych użytkowników banku, którzy wcześniej z zaciągniętych zobowiązań wywiązywali się terminowo).

Jaki kredyt będzie najlepszy na święta?

Po pierwsze, dobrym pomysłem jest wyrobienie karty kredytowej, którą będziemy mogli zapłacić za zakupy lub podarunki. Poza tym, jeśli spłacimy terminowo należność, unikniemy płacenia odsetek. Ponadto, możemy także poprosić o debet na naszym koncie, który nie powinien być zbyt wysoki, aby później nie mieliśmy problemów z jego wyrównaniem. Oprócz tego, w okolicach świąt, zwłaszcza w pobliżu Wielkanocy czy Bożego Narodzenia, banki oferują bardzo opłacalne kredyty konsumpcyjne o niskim oprocentowaniu. Warto też wspomnieć o kredytach na dowolny cel, które jak sama nazwa wskazuje, przeznaczamy na co, tylko chcemy.

Natomiast, jeśli ktoś wcześniej borykał się terminowym spłacaniem długu, co skutkuje negatywnymi wpisami w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i ma świadomość tego, że nie uzyska pożyczki w banku, ma możliwość skorzystania z kredytu bez BIK, jednakże koszty jego uzyskania zwykle są bardzo wysokie.

Przed zaciągnięciem kredytu na święta trzeba się dobrze zastanowić, gdyż zwykle trwają one nie więcej niż 2-3 dni, natomiast spłata pożyczki przeważnie trwa kilka miesięcy, czasami nawet lat. A, więc czy trzy lub dwa dni świętowania w dostatku są warte długoterminowych wyrzeczeń związanych z regulacją zadłużenia? Czy kilka rat kredytu to i tak mało w porównaniu do radości świąteczną beztroską? Decyzja należy do Ciebie.

(Artykuł przeczytany 41 razy, w tym dziś 1)
0
0